Acer Liquid Zest 4G Black
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Google Android 6.0 |
| Opslaggeheugen | 16 GB |
| Schermdiagonaal | 5 inch |
| Schermresolutie | 1280x720 |
| Cameraresolutie (achter) | 8 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 6.0 |
| Werkgeheugen | 2.048 MB |
| Opslaggeheugen | 16 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | LCD |
| Schermdiagonaal | 5 inch |
| Schermresolutie | 1280x720 |
| Pixeldichtheid | 294 ppi |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Aantal cores totaal | 4 |
| Snelheid cluster 1 | 1.000 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 8 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 5 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Autofocus |
| Gesprekstijd | 10 uur |
| Stand-by tijd | 450 uur |
| Accucapaciteit | 2.000 mAh |
| 2G | |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| Lengte | 146 mm |
| Breedte | 71,2 mm |
| Dikte | 8,4 mm |
| Gewicht | 125 gram |
| Kleur | Zwart |
| GPS | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | HM.HVCEE.001, HM.HVDEE.001 | |
| EAN | 4713392626371, 4713392626395 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 23 mei 2016 |