Alcatel 1B 2022 Black
| Opslaggeheugen | 32 GB |
| Schermdiagonaal | 5,5 inch |
| Schermresolutie | 1440x720 |
| Cameraresolutie (achter) | 8 MPixel |
| Besturingssysteem | Android |
| Werkgeheugen | 2.048 MB |
| Opslaggeheugen | 32 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | LCD |
| Schermdiagonaal | 5,5 inch |
| Schermresolutie | 1440x720 |
| Pixeldichtheid | 293 ppi |
| Beeldverhouding | 18:9 |
| Touchscreen |
| Aantal cores totaal | 4 |
| Type cluster 1 | ARM Cortex-A53 |
| Snelheid cluster 1 | 2.000 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Cameraresolutie (achter) | 8 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Primaire frontcamera: resolutie | 5 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Maximale video opnameresolutie | 1920x1080 |
| SIM type | Nanosim |
| Voedingsaansluiting | Micro USB |
| Accucapaciteit | 3.000 mAh |
| 3G | |
| 4G | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.2 |
| Lengte | 146,1 mm |
| Breedte | 71,6 mm |
| Dikte | 9,9 mm |
| Gewicht | 168 gram |
| Kleur | Zwart |
| GPS | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer |
| SKU | 5031G-2AALWE12-1 | |
| EAN | 4894461923314 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 30 maart 2022 |