Alcatel One Touch Pop C7 7041D 4GB Black
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Google Android 4.2 |
| Opslaggeheugen | 32 GB |
| Schermdiagonaal | 5 inch |
| Schermresolutie | 854x480 |
| Cameraresolutie (achter) | 5 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 4.2 |
| Werkgeheugen | 512 MB |
| Opslaggeheugen | 32 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermdiagonaal | 5 inch |
| Schermresolutie | 854x480 |
| Pixeldichtheid | 196 ppi |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Aantal cores totaal | 4 |
| Snelheid cluster 1 | 1.300 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 5 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 0,3 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Maximale video opnameresolutie | 1280x720 |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| UMTS | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| Lengte | 141 mm |
| Breedte | 71,8 mm |
| Dikte | 9,9 mm |
| Gewicht | 162 gram |
| Kleur | Zwart |
| MMS | |
| SMS | |
| GPS | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Notities | |
| Trilfunctie | |
| FM-radio |
| aac | |
| mp3 | |
| wav |
| SKU | 7041D-2BALDE1, 7041DBLUISHBLACK | |
| EAN | 4894461061412 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 23 juli 2014 |