Apple iPhone 3GS 16GB White
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Apple iOS 3 |
| Opslaggeheugen | 16 GB |
| Schermdiagonaal | 3,5 inch |
| Schermresolutie | 480x320 |
| Cameraresolutie (achter) | 3,2 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | iOS |
| Besturingssysteem versie | Apple iOS 3 |
| Werkgeheugen | 256 MB |
| Opslaggeheugen | 16 GB |
| Schermdiagonaal | 3,5 inch |
| Schermresolutie | 480x320 |
| Pixeldichtheid | 165 ppi |
| Touchscreen |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 3,2 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Autofocus |
| Model type | Bar |
| Koptelefoon aansluiting (3,5mm jack) |
| Gesprekstijd | 5 uur |
| Stand-by tijd | 300 uur |
| Accutype | Li-Ion |
| 2G | |
| 5G | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.1 + EDR |
| Lengte | 115,5 mm |
| Breedte | 62,1 mm |
| Dikte | 12,3 mm |
| Gewicht | 135 gram |
| Kleur | Wit |
| mp3 |
| SKU | MC132T/A | |
| EAN | 0885909318896, 0885909362295 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | zaterdag 18 juli 2009 |