Apple iPhone 3GS 8GB Black
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Apple iOS 3 |
| Opslaggeheugen | 8 GB |
| Schermdiagonaal | 3,5 inch |
| Schermresolutie | 480x320 |
| Cameraresolutie (achter) | 3 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | iOS |
| Besturingssysteem versie | Apple iOS 3 |
| Werkgeheugen | 8.192 MB |
| Opslaggeheugen | 8 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermdiagonaal | 3,5 inch |
| Schermresolutie | 480x320 |
| Pixeldichtheid | 165 ppi |
| Touchscreen |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 3 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Autofocus | |
| Maximale video opnameresolutie | 640x480 |
| Gesprekstijd | 5 uur |
| Stand-by tijd | 300 uur |
| Accutype | Li-Ion |
| 2G | |
| 3G | |
| 5G | |
| Edge | |
| HSDPA | |
| UMTS | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.1 + EDR |
| Lengte | 115,5 mm |
| Breedte | 62,1 mm |
| Dikte | 12,3 mm |
| Gewicht | 135 gram |
| Kleur | Zwart |
| MMS | |
| GPS | |
| Muziekspeler | |
| FM-radio |
| aac | |
| mp3 | |
| wma |
| MPEG 4 |
| SKU | MC637NF/A, MC637IP/A, MC637PA/A | |
| EAN | 0885909407941, 0885909475063 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 31 januari 2011 |