Apple iPhone 4S 8GB Black
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Apple iOS 7 |
| Opslaggeheugen | 8 GB |
| Schermdiagonaal | 3,5 inch |
| Schermresolutie | 960x640 |
| Cameraresolutie (achter) | 8 MPixel |
| 5G | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 4 (802.11n) |
| Besturingssysteem | iOS |
| Besturingssysteem versie | Apple iOS 7 |
| Werkgeheugen | 512 MB |
| Opslaggeheugen | 8 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | LCD |
| Schermdiagonaal | 3,5 inch |
| Schermresolutie | 960x640 |
| Pixeldichtheid | 330 ppi |
| Beeldverhouding | 3:2 |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Processor / SoC | Apple A5 |
| Aantal cores totaal | 2 |
| Snelheid cluster 1 | 1.000 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 8 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 0,3 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Maximale video opnameresolutie | 1280x720 |
| Gesprekstijd | 8 uur |
| Stand-by tijd | 200 uur |
| Accucapaciteit | 1.432 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 2G | |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Edge | |
| GPRS | |
| HSDPA | |
| HSUPA | |
| UMTS | |
| WiFi | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| Lengte | 115,2 mm |
| Breedte | 58,6 mm |
| Dikte | 9,3 mm |
| Gewicht | 140 gram |
| Kleur | Zwart |
| MMS | |
| SMS | |
| GPS | |
| Proximity sensor | |
| Muziekspeler | |
| Trilfunctie | |
| FM-radio |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) |
| aac | |
| mp3 | |
| wav |
| h.264 | |
| MPEG 4 |
| SKU | MF265DN/A, ME265DN/A, 0885909833108 | |
| EAN | 0885909833108, 4043972165502 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 18 oktober 2013 |