Apple iPhone 7 32GB Silver
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
| Besturingssysteem versie | Apple iOS 10 |
| Opslaggeheugen | 32 GB |
| Schermdiagonaal | 4,7 inch |
| Schermresolutie | 1334x750 |
| Cameraresolutie (achter) | 12 MPixel |
| 5G | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 5 (802.11ac) |
| Besturingssysteem | iOS |
| Besturingssysteem versie | Apple iOS 10 |
| Werkgeheugen | 2.048 MB |
| Opslaggeheugen | 32 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | LCD |
| Schermdiagonaal | 4,7 inch |
| Schermresolutie | 1334x750 |
| Pixeldichtheid | 326 ppi |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Tweede scherm |
| Processor / SoC | Apple A10 Fusion |
| Aantal cores totaal | 4 |
| Multi cluster | |
| Snelheid cluster 1 | 2.400 MHz |
| Aantal cores cluster 1 | 4 |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 12 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 7 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Optische beeldstabilisatie |
| Gesprekstijd | 14 uur |
| Stand-by tijd | 240 uur |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 1.960 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| Draadloos laden |
| 2G | |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| WiFi | |
| WiFi Direct | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.2 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 138,3 mm |
| Breedte | 67,1 mm |
| Dikte | 7,1 mm |
| Gewicht | 138 gram |
| Kleur | Zilver |
| Barometer | |
| GPS | |
| Elektronisch kompas | |
| Gyroscoop | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Irisscanner | |
| Vingerafdrukscanner |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) | |
| Hands-Free Profile (HFP) | |
| Headset Profile (HSP) |
| mp3 | |
| wav |
| h.264 | |
| MPEG 4 |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | MN8Y2ZD/A, 22021253/MN8Y2ZD, IPHONE732GBSILVER, MN8Y2CN/A, MN8Y2B/A | |
| EAN | 0190198067456, 0190198067142, 0190198067180, 0190198067340, 8712421531927 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 12 september 2016 |