Apple iPhone X 64GB Grey
- Bekijk onze review
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
| Besturingssysteem versie | Apple iOS 11 |
| Opslaggeheugen | 64 GB |
| Schermdiagonaal | 5,8 inch |
| Schermresolutie | 2436x1125 |
| Cameraresolutie (achter) | 12 MPixel |
| 5G | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 5 (802.11ac) |
| Besturingssysteem | iOS |
| Besturingssysteem versie | Apple iOS 11 |
| Werkgeheugen | 3.072 MB |
| Opslaggeheugen | 64 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | OLED |
| Schermdiagonaal | 5,8 inch |
| Schermresolutie | 2436x1125 |
| Pixeldichtheid | 463 ppi |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Tweede scherm |
| Processor / SoC | Apple A11 Bionic |
| Aantal cores totaal | 6 |
| Multi cluster | |
| Snelheid cluster 1 | 2.700 MHz |
| Aantal cores cluster 1 | 6 |
| Snelheid cluster 2 | 3.000 MHz |
| Aantal cores cluster 2 | 4 |
| Aantal camera's achterzijde | 2 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 12 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 12 MPixel |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 7 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Optische zoom | 2 x |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Optische beeldstabilisatie | |
| Maximale video opnameresolutie | 3840x2160 |
| Video framerate | 60 fps |
| Gesprekstijd | 21 uur |
| Stand-by tijd | 384 uur |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 2.716 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| Draadloos laden |
| 2G | |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| WiFi | |
| WiFi Direct | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 5 (802.11ac) |
| Dual-band WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 143,6 mm |
| Breedte | 70,9 mm |
| Dikte | 7,7 mm |
| Gewicht | 174 gram |
| Kleur | Grijs |
| Barometer | |
| GPS | |
| Elektronisch kompas | |
| Gyroscoop | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Irisscanner | |
| Vingerafdrukscanner |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) |
| aac | |
| mp3 |
| h.264 | |
| MPEG 4 |
| Garantie | 1 jaar |
| SKU | MQAC2ZD/A, 22021354/MQAC2ZD, IPHONEX64GBSPACEGREY | |
| EAN | 0190198457271, 0190198457011 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 13 september 2017 |
Waar de iPhone 8 en 8 Plus de vervolmaking waren van het concept waarmee Apple de smartphonemarkt veroverde, moet de iPhone X het begin zijn van een serie die breekt met het verleden. Niet een volgend hoofdstuk, maar een nieuw boek.
17 november 2017 05:59