Asus ZenFone 8 256GB Black
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Google Android 11 |
| Opslaggeheugen | 256 GB |
| Schermdiagonaal | 5,92 inch |
| Schermresolutie | 2400x1080 |
| Cameraresolutie (achter) | 64 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 11 |
| Werkgeheugen | 16.384 MB |
| Opslaggeheugen | 256 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | OLED |
| Schermdiagonaal | 5,92 inch |
| Schermresolutie | 2400x1080 |
| Pixeldichtheid | 445 ppi |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Touchscreen |
| Aantal cores totaal | 8 |
| Snelheid cluster 1 | 2.840 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 2 |
| Cameraresolutie (achter) | 64 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 12 MPixel |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Primaire frontcamera: resolutie | 12 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser |
| SIM type | Nanosim |
| Voedingsaansluiting | USB Type-C |
| Accucapaciteit | 4.000 mAh |
| 4G | |
| 5G | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.2 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 147,8 mm |
| Breedte | 68,5 mm |
| Dikte | 9,23 mm |
| Gewicht | 165 gram |
| Kleur | Zwart |
| GPS | |
| Gyroscoop | |
| Proximity sensor | |
| Vingerafdrukscanner |
| SKU | 90AI0061-M00110 | |
| EAN | 4711081137672 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 28 september 2021 |