BlackBerry 9720 Black (BE)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Windows Phone 7.0 |
| Opslaggeheugen | 0,5 GB |
| Schermdiagonaal | 2,8 inch |
| Cameraresolutie (achter) | 5 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | BlackBerry OS |
| Besturingssysteem versie | Windows Phone 7.0 |
| Werkgeheugen | 512 MB |
| Opslaggeheugen | 0,5 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermdiagonaal | 2,8 inch |
| Beeldverhouding | 4:3 |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Snelheid cluster 1 | 860 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 5 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Camera (voor) | |
| Digitale zoom | 4 x |
| Flitser |
| Gesprekstijd | 7 uur |
| Stand-by tijd | 432 uur |
| Accucapaciteit | 1.450 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 2G | |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.1 + EDR |
| Lengte | 114 mm |
| Breedte | 66 mm |
| Dikte | 12 mm |
| Gewicht | 120 gram |
| Kleur | Zwart |
| SMS | |
| GPS | |
| Proximity sensor | |
| Trilfunctie | |
| FM-radio |
| Headset Profile (HSP) |
| mp3 | |
| ogg |
| 3GP | |
| MPEG 4 |
| SKU | PRD-55047-048, 9720 BLACK | |
| EAN | 0802975052752 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 30 september 2013 |