BlackBerry Bold 9000 Black
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Schermdiagonaal | 2,6 inch |
| Schermresolutie | 480x320 |
| 5G |
| Besturingssysteem | BlackBerry OS |
| Schermdiagonaal | 2,6 inch |
| Schermresolutie | 480x320 |
| Pixeldichtheid | 222 ppi |
| Touchscreen |
| Snelheid cluster 1 | 1.800 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Tweede camera (achter) | |
| Flitser | |
| Autofocus |
| Koptelefoon aansluiting (3,5mm jack) |
| Gesprekstijd | 4,5 uur |
| Stand-by tijd | 324 uur |
| Accucapaciteit | 1.500 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 2G | |
| 5G | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.0 + EDR |
| Lengte | 114 mm |
| Breedte | 66 mm |
| Dikte | 15 mm |
| Gewicht | 136 gram |
| Kleur | Zwart |
| GPS |
| SKU | 159085 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 7 mei 2009 |