BlackBerry Bold 9000 White
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Schermdiagonaal | 2,6 inch |
| Schermresolutie | 480x320 |
| Cameraresolutie (achter) | 2 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | BlackBerry OS |
| Werkgeheugen | 1.024 MB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermdiagonaal | 2,6 inch |
| Schermresolutie | 480x320 |
| Pixeldichtheid | 222 ppi |
| Touchscreen |
| Snelheid cluster 1 | 624 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 2 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Digitale zoom | 3 x |
| Flitser | |
| Autofocus |
| Model type | Bar |
| Koptelefoon aansluiting (3,5mm jack) |
| Gesprekstijd | 4,5 uur |
| Stand-by tijd | 324 uur |
| Accucapaciteit | 1.500 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 2G | |
| 3G | |
| 5G | |
| Edge | |
| GPRS | |
| HSDPA | |
| UMTS | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.0 + EDR |
| Lengte | 114 mm |
| Breedte | 66 mm |
| Dikte | 15 mm |
| Gewicht | 136 gram |
| Kleur | Wit |
| MMS | |
| GPS | |
| Trilfunctie | |
| FM-radio |
| aac | |
| mp3 | |
| wma |
| 3GP | |
| DivX | |
| h.264 | |
| MPEG 4 | |
| WMV |
| SKU | 175626, PRD-27730-009 | |
| EAN | 0843163052444 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 2 december 2009 |