BlackBerry Curve 8520 Blue
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Schermdiagonaal | 2,46 inch |
| Schermresolutie | 320x240 |
| Cameraresolutie (achter) | 2 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | BlackBerry OS |
| Werkgeheugen | 256 MB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermdiagonaal | 2,46 inch |
| Schermresolutie | 320x240 |
| Pixeldichtheid | 163 ppi |
| Touchscreen |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 2 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Digitale zoom | 5 x |
| Model type | Bar |
| Koptelefoon aansluiting (3,5mm jack) |
| Gesprekstijd | 4,5 uur |
| Stand-by tijd | 408 uur |
| Accucapaciteit | 1.150 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 2G | |
| 5G | |
| Edge | |
| GPRS | |
| HSDPA | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.0 + EDR |
| Lengte | 109 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Dikte | 13,9 mm |
| Gewicht | 106 gram |
| Kleur | Blauw |
| MMS | |
| GPS | |
| Muziekspeler | |
| Agenda | |
| Calculator | |
| Notities | |
| Takenlijst | |
| Trilfunctie | |
| FM-radio |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) | |
| Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) |
| aac | |
| mp3 | |
| wma |
| h.264 | |
| MPEG 4 | |
| WMV |
| SKU | PRD-24202-038 | |
| EAN | 0843163050099 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 6 augustus 2009 |