BlackBerry Curve 9300 White
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Schermdiagonaal | 2,46 inch |
| Schermresolutie | 320x240 |
| Cameraresolutie (achter) | 2 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | BlackBerry OS |
| Werkgeheugen | 256 MB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermdiagonaal | 2,46 inch |
| Schermresolutie | 320x240 |
| Pixeldichtheid | 163 ppi |
| Touchscreen |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 2 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Flitser | |
| Autofocus |
| Gesprekstijd | 5,5 uur |
| Stand-by tijd | 348 uur |
| Accucapaciteit | 1.150 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 2G | |
| 3G | |
| 5G | |
| Edge | |
| GPRS | |
| HSDPA | |
| UMTS | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.1 + EDR |
| Lengte | 109 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Dikte | 13,9 mm |
| Gewicht | 104 gram |
| Kleur | Wit |
| MMS | |
| GPS | |
| Muziekspeler | |
| Trilfunctie | |
| FM-radio |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) | |
| Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) | |
| Dial-up Networking Profile (DUN) | |
| Headset Profile (HSP) | |
| Phone Book Access Profile (PBAP, PBA) | |
| Serial Port Profile (SPP) | |
| SIM Access Profile (SAP, SIM, rSAP) |
| aac | |
| mp3 | |
| ogg | |
| wma |
| h.264 | |
| MPEG 4 | |
| WMV |
| SKU | PRD-39559-007 | |
| EAN | 0843163073661 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 21 juni 2011 |