BlackBerry DTEK50
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Google Android 6.0 |
| Opslaggeheugen | 16 GB |
| Schermdiagonaal | 5,2 inch |
| Schermresolutie | 1920x1080 |
| Cameraresolutie (achter) | 13 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 6.0 |
| Werkgeheugen | 3.072 MB |
| Opslaggeheugen | 16 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | LCD |
| Schermdiagonaal | 5,2 inch |
| Schermresolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 424 ppi |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Aantal cores totaal | 4 |
| Multi cluster | |
| Type cluster 1 | ARM Cortex-A53 |
| Snelheid cluster 1 | 1.500 MHz |
| Aantal cores cluster 1 | 4 |
| Type cluster 2 | ARM Cortex-A53 |
| Snelheid cluster 2 | 1.200 MHz |
| Aantal cores cluster 2 | 4 |
| GPU | Adreno 405 |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 13 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 8 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Optische beeldstabilisatie | |
| Maximale video opnameresolutie | 1920x1080 |
| Gesprekstijd | 17 uur |
| Stand-by tijd | 576 uur |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 2.610 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 2G | |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| WiFi | |
| WiFi Direct | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.2 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 147 mm |
| Breedte | 72,5 mm |
| Dikte | 7,4 mm |
| Gewicht | 135 gram |
| Kleur | Zwart |
| GPS | |
| Elektronisch kompas | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Vingerafdrukscanner |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) |
| aac | |
| mp3 | |
| ogg |
| 3GP | |
| DivX | |
| h.264 | |
| h.265 | |
| MPEG 4 | |
| WMV |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | PRD-62981-004, PRD-62981-008, PRD-62971-004, PRD-62981-006 | |
| EAN | 0802975062188, 0802975062225, 0802975062263 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 4 augustus 2016 |