BlackBerry Z30 Black
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opslaggeheugen | 16 GB |
| Schermdiagonaal | 5 inch |
| Schermresolutie | 1280x720 |
| Cameraresolutie (achter) | 8 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | BlackBerry OS |
| Werkgeheugen | 2.048 MB |
| Opslaggeheugen | 16 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | OLED |
| Schermdiagonaal | 5 inch |
| Schermresolutie | 1280x720 |
| Pixeldichtheid | 294 ppi |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Tweede scherm |
| Processor / SoC | Qualcomm Snapdragon S4 Pro (MSM8960T) |
| Aantal cores totaal | 2 |
| Snelheid cluster 1 | 1.700 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 8 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 2 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Digitale zoom | 5 x |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Maximale video opnameresolutie | 1920x1080 |
| Gesprekstijd | 18 uur |
| Stand-by tijd | 384 uur |
| Accucapaciteit | 2.880 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 2G | |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Edge | |
| GPRS | |
| HSPA | |
| HSDPA | |
| LTE | |
| UMTS | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 140,7 mm |
| Breedte | 72 mm |
| Dikte | 9,4 mm |
| Gewicht | 170 gram |
| Kleur | Zwart |
| MMS | |
| SMS | |
| GPS | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Muziekspeler | |
| Calculator | |
| Notities | |
| Trilfunctie |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) | |
| Headset Profile (HSP) |
| aac | |
| mp3 | |
| wav | |
| wma |
| 3GP | |
| h.264 | |
| MPEG 4 | |
| WMV |
| SKU | PRD-52977-024 , PRD-52977-030, PRD-52977-071, BLACKBERRYZ30SCHWARZ | |
| EAN | 0802975053520, 0802975053094 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 25 september 2013 |