Cat B26
| Opslaggeheugen | 8 GB |
| Schermdiagonaal | 2,4 inch |
| Schermresolutie | 320x240 |
| Cameraresolutie (achter) | 2 MPixel |
| 5G |
| Werkgeheugen | 819,2 MB |
| Opslaggeheugen | 8 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | LCD |
| Schermdiagonaal | 2,4 inch |
| Schermresolutie | 320x240 |
| Pixeldichtheid | 167 ppi |
| Touchscreen |
| Snelheid cluster 1 | 260 MHz |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 2 MPixel |
| Camera (voor) | |
| Flitser | |
| Autofocus |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 1.500 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| Draadloos laden |
| 3G | |
| 5G | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.1 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 139 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Dikte | 16 mm |
| Gewicht | 150 gram |
| Kleur | Zwart |
| GPS | |
| Accelerometer | |
| Irisscanner |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | CB26-DAE-EUA-EN | |
| EAN | 5060472351692, 5060472351739 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 11 oktober 2019 |