Doro PhoneEasy 612 Black
| Schermdiagonaal | 2,4 inch |
| Schermresolutie | 320x240 |
| Cameraresolutie (achter) | 2 MPixel |
| 5G |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermdiagonaal | 2,4 inch |
| Schermresolutie | 320x240 |
| Pixeldichtheid | 167 ppi |
| Touchscreen | |
| Tweede scherm |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 2 MPixel |
| Camera (voor) |
| Gesprekstijd | 12 uur |
| Stand-by tijd | 533 uur |
| Accucapaciteit | 800 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 2G | |
| 3G | |
| 5G | |
| GPRS | |
| UMTS | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 3.0 |
| Lengte | 101 mm |
| Breedte | 52 mm |
| Dikte | 20 mm |
| Gewicht | 103 gram |
| Kleur | Zwart |
| MMS | |
| SMS | |
| GPS | |
| Agenda | |
| Notities | |
| Trilfunctie | |
| FM-radio |
| Headset Profile (HSP) |
| SKU | 253-80037, 380323, DORO 612 BLACK, 6175, PHONEEASY 612, 6104 | |
| EAN | 7322460061753, 4002888061049, 9903002620140 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 10 juni 2013 |