Gigaset GL7 Black
| Opslaggeheugen | 4 GB |
| Schermdiagonaal | 1,77 inch |
| Schermresolutie | 320x240 |
| Cameraresolutie (achter) | 2 MPixel |
| Besturingssysteem | KaiOS |
| Werkgeheugen | 512 MB |
| Opslaggeheugen | 4 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermdiagonaal | 1,77 inch |
| Schermresolutie | 320x240 |
| Pixeldichtheid | 226 ppi |
| Touchscreen |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 2 MPixel |
| Camera (voor) |
| Accucapaciteit | 1.400 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 3G | |
| 4G | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.2 |
| Lengte | 117 mm |
| Breedte | 58 mm |
| Dikte | 24 mm |
| Gewicht | 126 gram |
| Kleur | Grijs |
| SKU | S30853-H1199-R101 | |
| EAN | 4250366867779 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 19 juli 2022 |