Gigaset GS5 Grey
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
| Besturingssysteem versie | Google Android 11 |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Schermdiagonaal | 6,3 inch |
| Schermresolutie | 2340x1080 |
| Cameraresolutie (achter) | 48 MPixel |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 11 |
| Werkgeheugen | 4.096 MB |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Schermdiagonaal | 6,3 inch |
| Schermresolutie | 2340x1080 |
| Pixeldichtheid | 409 ppi |
| Touchscreen |
| Processor / SoC | MediaTek Helio G85 |
| Aantal cores totaal | 4 |
| Snelheid cluster 1 | 2.000 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 3 |
| Cameraresolutie (achter) | 48 MPixel |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 8 MPixel |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Primaire frontcamera: resolutie | 16 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser |
| Accucapaciteit | 4.500 mAh |
| Draadloos laden |
| 3G | |
| 4G | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 157,5 mm |
| Breedte | 75 mm |
| Dikte | 10,4 mm |
| Gewicht | 210 gram |
| Kleur | Grijs |
| GPS | |
| Gyroscoop | |
| Proximity sensor | |
| Vingerafdrukscanner |
| Garantie | 3 jaar |
| SKU | S30853-H1523-R111, 4250366867403 | |
| EAN | 4250366867403 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 23 juni 2022 |