Google Pixel 4 64GB Black
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
| Besturingssysteem versie | Google Android 10 |
| Opslaggeheugen | 64 GB |
| Schermdiagonaal | 5,7 inch |
| Schermresolutie | 2160x1080 |
| Cameraresolutie (achter) | 16 MPixel |
| 5G | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 5 (802.11ac) |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 10 |
| Android One |
| Werkgeheugen | 6.144 MB |
| Opslaggeheugen | 64 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | OLED |
| Schermdiagonaal | 5,7 inch |
| Schermresolutie | 2160x1080 |
| Pixeldichtheid | 424 ppi |
| Beeldverhouding | 19:9 |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Processor / SoC | Qualcomm Snapdragon 855 |
| Aantal cores totaal | 8 |
| Multi cluster | |
| Snelheid cluster 1 | 2.840 MHz |
| Snelheid cluster 2 | 1.780 MHz |
| GPU | Adreno 640 |
| Aantal camera's achterzijde | 2 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 16 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 12 MPixel |
| Derde camera (achter) | |
| Vierde camera (achter) | |
| Vijfde camera (achter) | |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 8 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Maximale video opnameresolutie | 3840x2160 |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 2.800 mAh |
| Accutype | Li-Po |
| Snelladen |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| WiFi | |
| WiFi Direct | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 5 (802.11ac) |
| Dual-band WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 147,1 mm |
| Breedte | 68,8 mm |
| Dikte | 8,2 mm |
| Gewicht | 162 gram |
| Kleur | Zwart |
| GPS | |
| Gyroscoop | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | GA01187-DE, 842776115423 | |
| EAN | 0842776115423 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 15 oktober 2019 |
De release van Android 13 ‘Tiramisu’ is in aantocht. In dit artikel bekijken we welke toestellen er potentieel van kunnen worden voorzien.
1 augustus 2022 14:45