Google Pixel 8 Pro 256GB Black
- Bekijk onze review
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
| Opslaggeheugen | 256 GB |
| Schermdiagonaal | 6,7 inch |
| Cameraresolutie (achter) | 50 MPixel |
| Besturingssysteem | Android |
| Werkgeheugen | 12.288 MB |
| Opslaggeheugen | 256 GB |
| Schermtype | OLED |
| Schermdiagonaal | 6,7 inch |
| Pixeldichtheid | 489 ppi |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Processor / SoC | Google Tensor G3 (4 nm) |
| Multi cluster |
| Aantal camera's achterzijde | 3 |
| Cameraresolutie (achter) | 50 MPixel |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 48 MPixel |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Primaire frontcamera: resolutie | 10,5 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Optische zoom | 10 x |
| Flitser |
| Accucapaciteit | 5.050 mAh |
| Snelladen | |
| Draadloos laden |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.3 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 162,6 mm |
| Breedte | 76,5 mm |
| Dikte | 8,8 mm |
| Gewicht | 213 gram |
| Kleur | Zwart |
| Barometer | |
| GPS | |
| Gyroscoop | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Vingerafdrukscanner |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | GA04890-GB | |
| EAN | 0840244705299 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 11 oktober 2023 |
De Pixel 8 Pro, het nieuwe topmodel van Google, biedt veel AI-functionaliteit. Hoe presteert hij? We hebben hem getest.
11 oktober 2023 23:10