HP Elite x3 (Y1M46EA)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Windows 10 Mobile |
| Opslaggeheugen | 64 GB |
| Schermdiagonaal | 5,96 inch |
| Schermresolutie | 2560x1440 |
| Cameraresolutie (achter) | 16 MPixel |
| 5G | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 5 (802.11ac) |
| Besturingssysteem | Windows |
| Besturingssysteem versie | Windows 10 Mobile |
| Werkgeheugen | 4.096 MB |
| Opslaggeheugen | 64 GB |
| Beschikbaar opslaggeheugen | 58,2 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | OLED |
| Schermdiagonaal | 5,96 inch |
| Schermresolutie | 2560x1440 |
| Pixeldichtheid | 493 ppi |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Tweede scherm |
| Processor / SoC | Qualcomm Snapdragon 820 |
| ARM-architectuur | ARMv8 |
| Aantal cores totaal | 4 |
| Type cluster 1 | Qualcomm Kryo 265 Gold |
| Snelheid cluster 1 | 2.150 MHz |
| Aantal cores cluster 1 | 2 |
| Type cluster 2 | Qualcomm Kryo |
| Snelheid cluster 2 | 1.600 MHz |
| Aantal cores cluster 2 | 2 |
| GPU | Adreno 530 |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 16 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 8 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Optische zoom | 1 x |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Optische beeldstabilisatie | |
| Maximale video opnameresolutie | 1920x1080 |
| Video framerate | 30 fps |
| Gesprekstijd | 33 uur |
| Stand-by tijd | 500 uur |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 4.150 mAh |
| Accutype | Li-Po |
| Draadloos laden |
| 2G | |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| WiFi | |
| WiFi Direct | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 5 (802.11ac) |
| Dual-band WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 161 mm |
| Breedte | 84 mm |
| Dikte | 9 mm |
| Gewicht | 194 gram |
| Kleur | Zwart/Zilver |
| GPS | |
| Elektronisch kompas | |
| Gyroscoop | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Irisscanner | |
| Vingerafdrukscanner |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) | |
| Headset Profile (HSP) |
| Garantie | 1 jaar |
| SKU | Y1M46EA, Y1M46EA#ABH, Y1M46EA#ABD, Y1M46EA#UUG, Y1M46EA#ABU | |
| EAN | 0190780340981, 0190780340653, 0190780341018 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 11 juli 2016 |