HP iPAQ 214 Enterprise Handheld
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opslaggeheugen | 0,25 GB |
| Schermdiagonaal | 4 inch |
| Schermresolutie | 640x480 |
| Cameraresolutie (achter) | 2 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Windows |
| Werkgeheugen | 128 MB |
| Opslaggeheugen | 0,25 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermdiagonaal | 4 inch |
| Schermresolutie | 640x480 |
| Pixeldichtheid | 200 ppi |
| Touchscreen |
| Snelheid cluster 1 | 624 MHz |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 2 MPixel |
| Voedingsaansluiting | Micro USB |
| Accucapaciteit | 2.200 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 5G | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.1 + EDR |
| Lengte | 133,9 mm |
| Breedte | 75,4 mm |
| Dikte | 17,5 mm |
| Gewicht | 190 gram |
| GPS |
| SKU | FB043AT | |
| EAN | 0883585366385 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 7 mei 2009 |