HTC Desire 626 Grey
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Google Android 5.1 |
| Opslaggeheugen | 16 GB |
| Schermdiagonaal | 5 inch |
| Schermresolutie | 1280x720 |
| Cameraresolutie (achter) | 13 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 5.1 |
| Werkgeheugen | 1.024 MB |
| Opslaggeheugen | 16 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermdiagonaal | 5 inch |
| Schermresolutie | 1280x720 |
| Pixeldichtheid | 294 ppi |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Aantal cores totaal | 4 |
| Snelheid cluster 1 | 1.200 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 13 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 5 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Maximale video opnameresolutie | 1920x1080 |
| SIM type | Nanosim |
| Simlockvrij | |
| Voedingsaansluiting | Micro USB |
| Koptelefoon aansluiting (3,5mm jack) |
| Accucapaciteit | 2.000 mAh |
| 2G | |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.1 |
| Lengte | 146,9 mm |
| Breedte | 70,9 mm |
| Dikte | 8,19 mm |
| Gewicht | 138 gram |
| Kleur | Grijs |
| MMS | |
| SMS | |
| GPS | |
| Gyroscoop | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Notities | |
| Trilfunctie |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) |
| SKU | 99HADP036-00, DESIRE626GREY | |
| EAN | 4718487676873 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 11 augustus 2015 |