HTC Hero White
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opslaggeheugen | 0,5 GB |
| Schermdiagonaal | 3,2 inch |
| Schermresolutie | 480x320 |
| Cameraresolutie (achter) | 5 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Android |
| Werkgeheugen | 288 MB |
| Opslaggeheugen | 0,5 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermdiagonaal | 3,2 inch |
| Schermresolutie | 480x320 |
| Pixeldichtheid | 180 ppi |
| Touchscreen |
| Processor / SoC | Qualcomm MSM7200 |
| Snelheid cluster 1 | 528 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 5 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Autofocus |
| Model type | Bar |
| Koptelefoon aansluiting (3,5mm jack) |
| Gesprekstijd | 7 uur |
| Stand-by tijd | 7,3 uur |
| Accucapaciteit | 1.350 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 2G | |
| 5G | |
| Edge | |
| GPRS | |
| HSDPA | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.0 + EDR |
| Lengte | 112 mm |
| Breedte | 56,2 mm |
| Dikte | 14,35 mm |
| Gewicht | 135 gram |
| Kleur | Wit |
| MMS | |
| GPS | |
| Trilfunctie | |
| FM-radio |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) |
| aac | |
| mp3 | |
| wav | |
| wma |
| h.264 | |
| MPEG 4 | |
| WMV |
| SKU | 99HHM076-00 | |
| EAN | 4710937332858 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | zaterdag 4 juli 2009 |