HTC One Blue
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Google Android 4.2 |
| Opslaggeheugen | 32 GB |
| Schermdiagonaal | 4,7 inch |
| Schermresolutie | 1920x1080 |
| Cameraresolutie (achter) | 2,1 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 4.2 |
| Werkgeheugen | 2.048 MB |
| Opslaggeheugen | 32 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermdiagonaal | 4,7 inch |
| Schermresolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 469 ppi |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Aantal cores totaal | 4 |
| Snelheid cluster 1 | 1.700 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 2,1 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 2,1 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Maximale video opnameresolutie | 1920x1080 |
| SIM type | Microsim |
| Voedingsaansluiting | Micro USB |
| Koptelefoon aansluiting (3,5mm jack) |
| Gesprekstijd | 27 uur |
| Stand-by tijd | 479 uur |
| Accucapaciteit | 2.300 mAh |
| 2G | |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Edge | |
| GPRS | |
| HSPA | |
| LTE | |
| UMTS | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 137,4 mm |
| Breedte | 68,2 mm |
| Dikte | 9,3 mm |
| Gewicht | 143 gram |
| Kleur | Blauw |
| GPS | |
| DLNA | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Trilfunctie | |
| FM-radio |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) |
| mp3 |
| 3GP | |
| MPEG 4 | |
| WMV |
| SKU | 99HTT296-00, 99HTT288-00 | |
| EAN | 4718487642519, 0471848762519, 4718487641918 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 7 november 2013 |