HTC One V Grey
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Google Android 4.0 |
| Opslaggeheugen | 4 GB |
| Schermdiagonaal | 3,7 inch |
| Schermresolutie | 800x480 |
| Cameraresolutie (achter) | 5 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 4.0 |
| Werkgeheugen | 512 MB |
| Opslaggeheugen | 4 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermdiagonaal | 3,7 inch |
| Schermresolutie | 800x480 |
| Pixeldichtheid | 252 ppi |
| Touchscreen |
| ARM-architectuur | ARMv7 |
| Snelheid cluster 1 | 1.000 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 5 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Camera (voor) | |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Maximale video opnameresolutie | 1280x720 |
| Accucapaciteit | 1.500 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 2G | |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Edge | |
| GPRS | |
| HSDPA | |
| HSUPA | |
| UMTS | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| Lengte | 120,3 mm |
| Breedte | 59,7 mm |
| Dikte | 9,2 mm |
| Gewicht | 115 gram |
| Kleur | Grijs |
| MMS | |
| SMS | |
| GPS | |
| Proximity sensor | |
| Exchange synchronisatie | |
| Muziekspeler | |
| Agenda | |
| Calculator | |
| Takenlijst | |
| Trilfunctie |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) |
| aac | |
| mp3 | |
| ogg | |
| wav | |
| wma |
| 3GP | |
| MPEG 4 | |
| WMV |
| SKU | 99HRS070-00 | |
| EAN | 4710937376883 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 27 februari 2012 |