HTC Sensation XE
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opslaggeheugen | 4 GB |
| Schermdiagonaal | 4,3 inch |
| Schermresolutie | 960x540 |
| Cameraresolutie (achter) | 8 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Android |
| Werkgeheugen | 768 MB |
| Opslaggeheugen | 4 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermdiagonaal | 4,3 inch |
| Schermresolutie | 960x540 |
| Pixeldichtheid | 256 ppi |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Tweede scherm |
| Processor / SoC | Qualcomm Snapdragon S3 (MSM8260) |
| Snelheid cluster 1 | 1.500 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 8 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Maximale video opnameresolutie | 1920x1080 |
| Gesprekstijd | 7 uur |
| Stand-by tijd | 310 uur |
| Accucapaciteit | 1.730 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 2G | |
| 3G | |
| 5G | |
| Edge | |
| GPRS | |
| HSDPA | |
| HSUPA | |
| UMTS | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 3.0 |
| Lengte | 126 mm |
| Breedte | 65 mm |
| Dikte | 11 mm |
| Gewicht | 151 gram |
| Kleur | Zwart |
| MMS | |
| SMS | |
| GPS | |
| DLNA | |
| Exchange synchronisatie | |
| Muziekspeler | |
| Agenda | |
| Calculator | |
| Takenlijst | |
| Trilfunctie | |
| FM-radio |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) | |
| Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) | |
| File Transfer Profile (FTP) | |
| Generic Access Profile (GAP) | |
| Generic Object Exchange Profile (GOEP) | |
| Hands-Free Profile (HFP) | |
| Human Interface Device Profile (HID) | |
| Headset Profile (HSP) | |
| Object Push Profile (OPP) | |
| Phone Book Access Profile (PBAP, PBA) | |
| Serial Port Profile (SPP) | |
| Service Discovery Application Profile (SDAP) |
| aac | |
| mp3 | |
| ogg | |
| wav | |
| wma |
| 3GP | |
| MPEG 4 | |
| WMV |
| SKU | 99HNA119-00 | |
| EAN | 4710937361865 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 6 oktober 2011 |