HTC Touch Diamond Black
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opslaggeheugen | 4 GB |
| Schermdiagonaal | 2,8 inch |
| Schermresolutie | 640x480 |
| Cameraresolutie (achter) | 3,2 MPixel |
| 5G |
| Werkgeheugen | 256 MB |
| Opslaggeheugen | 4 GB |
| Schermdiagonaal | 2,8 inch |
| Schermresolutie | 640x480 |
| Pixeldichtheid | 286 ppi |
| Snelheid cluster 1 | 528 MHz |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 3,2 MPixel |
| Camera (voor) | |
| Autofocus |
| Gesprekstijd | 5,5 uur |
| Stand-by tijd | 285 uur |
| Accucapaciteit | 900 mAh |
| 5G | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.0 + EDR |
| Lengte | 11,3 mm |
| Breedte | 51 mm |
| Dikte | 102 mm |
| Gewicht | 110 gram |
| Kleur | Zwart |
| GPS |
| mp3 |
| SKU | 99HEJ057-00 | |
| EAN | 4710937323900 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 7 mei 2009 |