HTC Wildfire S Black
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opslaggeheugen | 0,5 GB |
| Schermdiagonaal | 3,2 inch |
| Schermresolutie | 480x320 |
| Cameraresolutie (achter) | 5 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Android |
| Werkgeheugen | 512 MB |
| Opslaggeheugen | 0,5 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermdiagonaal | 3,2 inch |
| Schermresolutie | 480x320 |
| Pixeldichtheid | 180 ppi |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Tweede scherm |
| Processor / SoC | Qualcomm Snapdragon S1 (MSM7227) |
| ARM-architectuur | ARMv6 |
| Aantal cores totaal | 1 |
| Type cluster 1 | ARM ARM11 |
| Snelheid cluster 1 | 600 MHz |
| GPU | Adreno 200 |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 5 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Camera (voor) | |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Maximale video opnameresolutie | 1280x720 |
| Gesprekstijd | 7 uur |
| Stand-by tijd | 360 uur |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 1.230 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 2G | |
| 3G | |
| 5G | |
| Edge | |
| GPRS | |
| HSDPA | |
| HSUPA | |
| UMTS | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 3.0 |
| Lengte | 101,3 mm |
| Breedte | 59,4 mm |
| Dikte | 12,4 mm |
| Gewicht | 105 gram |
| Kleur | Zwart |
| MMS | |
| SMS | |
| GPS | |
| Exchange synchronisatie | |
| Java | |
| Muziekspeler | |
| Agenda | |
| Calculator | |
| Notities | |
| Takenlijst | |
| Trilfunctie | |
| FM-radio |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) | |
| File Transfer Profile (FTP) | |
| Object Push Profile (OPP) | |
| Phone Book Access Profile (PBAP, PBA) |
| aac | |
| mp3 | |
| ogg | |
| wav | |
| wma |
| 3GP | |
| DivX | |
| h.264 | |
| MPEG 4 | |
| WMV |
| SKU | 99HMM051-00, 99HMM069-00 | |
| EAN | 4710937351385 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 28 februari 2011 |