Huawei Ascend G6 4G White
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Google Android 4.0 |
| Opslaggeheugen | 32 GB |
| Schermdiagonaal | 4,5 inch |
| Schermresolutie | 960x540 |
| Cameraresolutie (achter) | 8 MPixel |
| 5G | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 4 (802.11n) |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 4.0 |
| Werkgeheugen | 1.024 MB |
| Opslaggeheugen | 32 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | LCD |
| Schermdiagonaal | 4,5 inch |
| Schermresolutie | 960x540 |
| Pixeldichtheid | 245 ppi |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Processor / SoC | Qualcomm Snapdragon 400 (8926) |
| Aantal cores totaal | 4 |
| Snelheid cluster 1 | 1.200 MHz |
| GPU | Adreno 305 |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 8 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 5 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Autofocus |
| Gesprekstijd | 12 uur |
| Stand-by tijd | 370 uur |
| Accucapaciteit | 2.000 mAh |
| 2G | |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Edge | |
| GPRS | |
| HSPA | |
| HSDPA | |
| HSUPA | |
| LTE | |
| UMTS | |
| WiFi | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 131,2 mm |
| Breedte | 65,3 mm |
| Dikte | 7,85 mm |
| Gewicht | 115 gram |
| Kleur | Wit |
| MMS | |
| SMS | |
| GPS | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Muziekspeler |
| aac | |
| mp3 | |
| ogg | |
| wav |
| 3GP | |
| h.264 | |
| MPEG 4 |
| SKU | 51058686, 51050AMV | |
| EAN | 6901443002238, 6901443007417 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 14 april 2014 |