Huawei Nova 5T Black
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
| Besturingssysteem versie | Google Android 9.0 |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Schermdiagonaal | 6,26 inch |
| Schermresolutie | 2340x1080 |
| Cameraresolutie (achter) | 48 MPixel |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 9.0 |
| Werkgeheugen | 6.144 MB |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | LCD |
| Schermdiagonaal | 6,26 inch |
| Schermresolutie | 2340x1080 |
| Pixeldichtheid | 412 ppi |
| Beeldverhouding | 19,5:9 |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Processor / SoC | HiSilicon Kirin 980 |
| Aantal cores totaal | 4 |
| Multi cluster | |
| Type cluster 1 | ARM Cortex-A76 |
| Snelheid cluster 1 | 2.600 MHz |
| Type cluster 2 | ARM Cortex-A55 |
| Snelheid cluster 2 | 1.800 MHz |
| Aantal cores cluster 2 | 4 |
| Aantal camera's achterzijde | 4 |
| Cameraresolutie (achter) | 48 MPixel |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 16 MPixel |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 32 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Maximale video opnameresolutie | 3840x2160 |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 3.750 mAh |
| Draadloos laden |
| 3G | |
| 4G | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 154,2 mm |
| Breedte | 74 mm |
| Dikte | 7,87 mm |
| Gewicht | 174 gram |
| Kleur | Zwart |
| GPS | |
| Gyroscoop | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Irisscanner | |
| Vingerafdrukscanner |
| mp3 |
| 3GP | |
| MPEG 4 |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | 51094RCA, 40-41-8678 | |
| EAN | 6901443329793 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 18 november 2019 |