Huawei P30 Lite New Edition 256GB White
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Google Android 9.0 |
| Opslaggeheugen | 256 GB |
| Schermdiagonaal | 6,15 inch |
| Schermresolutie | 2312x1080 |
| Cameraresolutie (achter) | 48 MPixel |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 9.0 |
| Werkgeheugen | 6.144 MB |
| Opslaggeheugen | 256 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | LCD |
| Schermdiagonaal | 6,15 inch |
| Schermresolutie | 2312x1080 |
| Pixeldichtheid | 415 ppi |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Processor / SoC | HiSilicon Kirin 710 |
| Aantal cores totaal | 4 |
| Multi cluster | |
| Type cluster 1 | ARM Cortex-A73 |
| Snelheid cluster 1 | 2.200 MHz |
| Type cluster 2 | ARM Cortex-A53 |
| Snelheid cluster 2 | 1.700 MHz |
| Aantal cores cluster 2 | 4 |
| Aantal camera's achterzijde | 3 |
| Cameraresolutie (achter) | 48 MPixel |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 8 MPixel |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 24 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Maximale video opnameresolutie | 1920x1080 |
| Gesprekstijd | 21 uur |
| Stand-by tijd | 293 uur |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 3.340 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| Draadloos laden |
| 3G | |
| 4G | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 152,9 mm |
| Breedte | 72,7 mm |
| Dikte | 7,4 mm |
| Gewicht | 159 gram |
| Kleur | Wit |
| Barometer | |
| GPS | |
| Elektronisch kompas | |
| Gyroscoop | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Irisscanner | |
| Vingerafdrukscanner |
| mp3 |
| 3GP | |
| h.264 | |
| h.265 | |
| MPEG 4 |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | 51094WQD | |
| EAN | 6901443357079 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 14 januari 2020 |