Huawei Y5 2018 Black
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
| Besturingssysteem versie | Google Android 8.0 |
| Opslaggeheugen | 16 GB |
| Schermdiagonaal | 5,45 inch |
| Schermresolutie | 1440x720 |
| Cameraresolutie (achter) | 8 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 8.0 |
| Werkgeheugen | 2.048 MB |
| Opslaggeheugen | 16 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermdiagonaal | 5,45 inch |
| Schermresolutie | 1440x720 |
| Pixeldichtheid | 295 ppi |
| Touchscreen | |
| Tweede scherm |
| Processor / SoC | MediaTek MT6739 |
| Aantal cores totaal | 4 |
| Type cluster 1 | ARM Cortex-A53 |
| Snelheid cluster 1 | 1.500 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Cameraresolutie (achter) | 8 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Primaire frontcamera: resolutie | 5 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Autofocus |
| Accucapaciteit | 3.020 mAh |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.2 |
| Lengte | 146,5 mm |
| Breedte | 70,9 mm |
| Dikte | 8,3 mm |
| Gewicht | 145 gram |
| Kleur | Zwart |
| GPS | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) |
| SKU | 51092LUP, 774965, 51092LEU | |
| EAN | 6901443231041, 6901443229031, 8033779044267 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 11 mei 2018 |