Huawei Y5 2019 Blue
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
| Besturingssysteem versie | Google Android 9.0 |
| Opslaggeheugen | 16 GB |
| Schermdiagonaal | 5,71 inch |
| Schermresolutie | 1520x720 |
| Cameraresolutie (achter) | 13 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 9.0 |
| Werkgeheugen | 2.048 MB |
| Opslaggeheugen | 16 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | LCD |
| Schermdiagonaal | 5,71 inch |
| Schermresolutie | 1520x720 |
| Pixeldichtheid | 295 ppi |
| Beeldverhouding | 19:9 |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Aantal cores totaal | 4 |
| Type cluster 1 | ARM Cortex-A53 |
| Snelheid cluster 1 | 2.000 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Cameraresolutie (achter) | 13 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 5 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Maximale video opnameresolutie | 1920x1080 |
| Gesprekstijd | 22 uur |
| Stand-by tijd | 343 uur |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 3.020 mAh |
| Draadloos laden |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.2 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 147,1 mm |
| Breedte | 70,8 mm |
| Dikte | 8,45 mm |
| Gewicht | 146 gram |
| Kleur | Blauw |
| GPS | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Irisscanner |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | 51093SHJ | |
| EAN | 6901443297344 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 22 mei 2019 |