Huawei Y7 2019 Blue
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Google Android 8.1 |
| Opslaggeheugen | 32 GB |
| Schermdiagonaal | 6,26 inch |
| Schermresolutie | 1520x720 |
| Cameraresolutie (achter) | 13 MPixel |
| 5G | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 4 (802.11n) |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 8.1 |
| Android One |
| Werkgeheugen | 3.072 MB |
| Opslaggeheugen | 32 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | LCD |
| Schermdiagonaal | 6,26 inch |
| Schermresolutie | 1520x720 |
| Pixeldichtheid | 269 ppi |
| Beeldverhouding | 19:9 |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Processor / SoC | Qualcomm Snapdragon 450 |
| Aantal cores totaal | 8 |
| Type cluster 1 | ARM Cortex-A53 |
| Snelheid cluster 1 | 1.800 MHz |
| GPU | Adreno 506 |
| Aantal camera's achterzijde | 2 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 13 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 2 MPixel |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 8 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Maximale video opnameresolutie | 1920x1080 |
| Gesprekstijd | 37 uur |
| Stand-by tijd | 724 uur |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 4.000 mAh |
| Accutype | Li-Po |
| Draadloos laden |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| WiFi | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 4 (802.11n) |
| Dual-band WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.2 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 158,9 mm |
| Breedte | 76,9 mm |
| Dikte | 8,1 mm |
| Gewicht | 168 gram |
| Kleur | Blauw |
| GPS | |
| Gyroscoop | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Irisscanner | |
| Vingerafdrukscanner |
| MPEG 4 |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | 51093KRQ, 4061856250304, 51093WCY | |
| EAN | 6901443280896 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 7 maart 2019 |