Lenovo B White
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Google Android 6.0 |
| Opslaggeheugen | 8 GB |
| Schermdiagonaal | 4,5 inch |
| Schermresolutie | 800x480 |
| Cameraresolutie (achter) | 5 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 6.0 |
| Werkgeheugen | 1.024 MB |
| Opslaggeheugen | 8 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermdiagonaal | 4,5 inch |
| Schermresolutie | 800x480 |
| Pixeldichtheid | 207 ppi |
| Touchscreen | |
| Tweede scherm |
| Processor / SoC | MediaTek MT6735 |
| Aantal cores totaal | 4 |
| Snelheid cluster 1 | 1.000 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 5 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Primaire frontcamera: resolutie | 2 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser |
| Accucapaciteit | 2.000 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 2G | |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| Lengte | 132,5 mm |
| Breedte | 66 mm |
| Dikte | 9,9 mm |
| Gewicht | 144 gram |
| Kleur | Wit |
| SKU | PA4R0023ES, 0190576232292 | |
| EAN | 0190576232292 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 21 oktober 2016 |