LG G7 ThinQ Grey
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
| Besturingssysteem versie | Google Android 8.0 |
| Opslaggeheugen | 64 GB |
| Schermdiagonaal | 6,1 inch |
| Schermresolutie | 3120x1440 |
| Cameraresolutie (achter) | 16 MPixel |
| 5G | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 5 (802.11ac) |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 8.0 |
| Werkgeheugen | 4.096 MB |
| Opslaggeheugen | 64 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | LCD |
| Schermdiagonaal | 6,1 inch |
| Schermresolutie | 3120x1440 |
| Pixeldichtheid | 563 ppi |
| Relatieve schermgrootte | 82,6 % |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Tweede scherm |
| Processor / SoC | Qualcomm Snapdragon 845 |
| Aantal cores totaal | 8 |
| Snelheid cluster 1 | 2.800 MHz |
| Snelheid cluster 2 | 1.700 MHz |
| GPU | Adreno 630 |
| Aantal camera's achterzijde | 2 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 16 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 16 MPixel |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 8 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Autofocus |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 3.000 mAh |
| Accutype | Li-Po |
| Snelladen | |
| Snellaad-techniek | Quick Charge 3.0 |
| Draadloos laden |
| 2G | |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| WiFi | |
| WiFi Direct | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 5 (802.11ac) |
| Dual-band WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 153,2 mm |
| Breedte | 71,9 mm |
| Dikte | 7,9 mm |
| Gewicht | 162 gram |
| Kleur | Zilver |
| Barometer | |
| GPS | |
| Gyroscoop | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Vingerafdrukscanner |
| mp3 | |
| wav |
| h.265 | |
| MPEG 4 |
| SKU | LMG710EM.ADECPL | |
| EAN | 8806087030983 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 12 juni 2018 |