LG KP500 Cookie White/Silver
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opslaggeheugen | 8 GB |
| Schermdiagonaal | 3 inch |
| Schermresolutie | 400x240 |
| Cameraresolutie (achter) | 3 MPixel |
| 5G |
| Werkgeheugen | 40 MB |
| Opslaggeheugen | 8 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | LCD |
| Schermdiagonaal | 3 inch |
| Schermresolutie | 400x240 |
| Pixeldichtheid | 155 ppi |
| Touchscreen |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 3 MPixel |
| Flitser |
| Model type | Bar |
| Gesprekstijd | 3,5 uur |
| Stand-by tijd | 360 uur |
| Accucapaciteit | 900 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 2G | |
| 5G | |
| Edge | |
| GPRS | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.1 + EDR |
| Lengte | 106,5 mm |
| Breedte | 55,4 mm |
| Dikte | 11,9 mm |
| Gewicht | 89 gram |
| Kleur | Zilver |
| MMS | |
| Java | |
| Muziekspeler | |
| Agenda | |
| Calculator | |
| Notities | |
| Takenlijst | |
| Trilfunctie | |
| FM-radio |
| aac | |
| mp3 | |
| wav | |
| wma |
| 3GP | |
| MPEG 4 |
| SKU | KP500ANLDWV | |
| EAN | 8808992006060 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 24 augustus 2009 |