LG Nexus 4 8GB Black
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Google Android 4.2 |
| Opslaggeheugen | 8 GB |
| Schermdiagonaal | 4,7 inch |
| Schermresolutie | 1280x768 |
| Cameraresolutie (achter) | 8 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 4.2 |
| Werkgeheugen | 2.048 MB |
| Opslaggeheugen | 8 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | LCD |
| Schermdiagonaal | 4,7 inch |
| Schermresolutie | 1280x768 |
| Pixeldichtheid | 318 ppi |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Tweede scherm |
| Processor / SoC | Qualcomm Snapdragon S4 Pro (APQ8064) |
| ARM-architectuur | ARMv7 |
| Aantal cores totaal | 4 |
| Type cluster 1 | Qualcomm Krait |
| Snelheid cluster 1 | 1.500 MHz |
| GPU | Adreno 320 |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 8 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 1,3 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Digitale zoom | 4 x |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Maximale video opnameresolutie | 1920x1080 |
| Gesprekstijd | 14 uur |
| Stand-by tijd | 390 uur |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 2.100 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 2G | |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Edge | |
| GPRS | |
| HSPA | |
| HSDPA | |
| HSUPA | |
| LTE | |
| UMTS | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 134 mm |
| Breedte | 69 mm |
| Dikte | 9 mm |
| Gewicht | 139 gram |
| Kleur | Zwart |
| MMS | |
| SMS | |
| GPS | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Exchange synchronisatie | |
| Java | |
| Muziekspeler | |
| Agenda | |
| Calculator | |
| Notities | |
| Takenlijst | |
| Trilfunctie | |
| FM-radio |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) | |
| Hands-Free Profile (HFP) | |
| Headset Profile (HSP) |
| aac | |
| mp3 | |
| ogg | |
| wav | |
| wma |
| 3GP | |
| DivX | |
| h.264 | |
| MPEG 4 | |
| WMV |
| SKU | LGE960.ADE8BK | |
| EAN | 8808992070368 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 29 juli 2013 |