LG Optimus L7 II Black
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Google Android 4.1 |
| Opslaggeheugen | 4 GB |
| Schermdiagonaal | 4,3 inch |
| Schermresolutie | 800x480 |
| Cameraresolutie (achter) | 8 MPixel |
| 5G | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 4 (802.11n) |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 4.1 |
| Werkgeheugen | 768 MB |
| Opslaggeheugen | 4 GB |
| Beschikbaar opslaggeheugen | 1,6 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | LCD |
| Schermdiagonaal | 4,3 inch |
| Schermresolutie | 800x480 |
| Pixeldichtheid | 217 ppi |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Tweede scherm |
| Processor / SoC | Qualcomm Snapdragon S4 Play (MSM8225) |
| ARM-architectuur | ARMv7 |
| Aantal cores totaal | 2 |
| Type cluster 1 | ARM Cortex-A5 |
| Snelheid cluster 1 | 1.000 MHz |
| GPU | Adreno 203 |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 8 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 0,3 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Optische zoom | 1 x |
| Digitale zoom | 4 x |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Maximale video opnameresolutie | 720x480 |
| Gesprekstijd | 6,67 uur |
| Stand-by tijd | 100 uur |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 2.460 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 2G | |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Edge | |
| GPRS | |
| HSDPA | |
| HSUPA | |
| LTE | |
| UMTS | |
| WiFi | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 4 (802.11n) |
| Dual-band WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 3.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 121,5 mm |
| Breedte | 66,56 mm |
| Dikte | 10,11 mm |
| Gewicht | 120 gram |
| Kleur | Zwart |
| MMS | |
| SMS | |
| GPS | |
| DLNA | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Exchange synchronisatie | |
| Agenda | |
| Trilfunctie | |
| FM-radio |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) | |
| Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) | |
| File Transfer Profile (FTP) | |
| Hands-Free Profile (HFP) | |
| Human Interface Device Profile (HID) | |
| Headset Profile (HSP) | |
| Object Push Profile (OPP) | |
| Phone Book Access Profile (PBAP, PBA) |
| aac | |
| mp3 | |
| ogg | |
| wav | |
| wma |
| 3GP | |
| DivX | |
| h.264 | |
| MPEG 4 | |
| WMV |
| SKU | LGP710.AGBRBK, LGP710.ADEUKT, LGP710.ADEUBK | |
| EAN | 8808992074434, 8808992074250 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 25 september 2013 |