Motorola Moto E6 Plus 32GB Grey
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Google Android 9.0 |
| Opslaggeheugen | 32 GB |
| Schermdiagonaal | 6,1 inch |
| Schermresolutie | 1560x720 |
| Cameraresolutie (achter) | 13 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 9.0 |
| Werkgeheugen | 2.048 MB |
| Opslaggeheugen | 32 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | LCD |
| Schermdiagonaal | 6,1 inch |
| Schermresolutie | 1560x720 |
| Pixeldichtheid | 282 ppi |
| Beeldverhouding | 19,5:9 |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Processor / SoC | MediaTek Helio P22 |
| Aantal cores totaal | 8 |
| Snelheid cluster 1 | 2.000 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 2 |
| Cameraresolutie (achter) | 13 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 2 MPixel |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Primaire frontcamera: resolutie | 8 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Autofocus |
| Gesprekstijd | 38 uur |
| Stand-by tijd | 500 uur |
| Accucapaciteit | 3.000 mAh |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.2 |
| Lengte | 155,6 mm |
| Breedte | 73,1 mm |
| Dikte | 8,6 mm |
| Gewicht | 149,7 gram |
| Kleur | Grijs |
| GPS | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Vingerafdrukscanner |
| SKU | PAGAOOO1DE | |
| EAN | 0723755135536 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 14 oktober 2019 |