Nokia 216 Grey
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opslaggeheugen | 0,004 GB |
| Schermdiagonaal | 2,4 inch |
| Schermresolutie | 320x240 |
| Cameraresolutie (achter) | 0,3 MPixel |
| 5G |
| Werkgeheugen | 4 MB |
| Opslaggeheugen | 0,004 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | LCD |
| Schermdiagonaal | 2,4 inch |
| Schermresolutie | 320x240 |
| Pixeldichtheid | 167 ppi |
| Touchscreen |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 0,3 MPixel |
| Camera (voor) |
| Accucapaciteit | 1.020 mAh |
| 5G | |
| WiFi | |
| Bluetooth |
| Lengte | 118 mm |
| Breedte | 50,2 mm |
| Dikte | 13,5 mm |
| Gewicht | 82,6 gram |
| Kleur | Grijs |
| SKU | RM-1187 | |
| EAN | 6438158761582 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 7 september 2018 |