Nokia 301 Black (dual sim)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opslaggeheugen | 32 GB |
| Schermdiagonaal | 2,4 inch |
| Schermresolutie | 320x240 |
| Cameraresolutie (achter) | 3,2 MPixel |
| 5G |
| Werkgeheugen | 64 MB |
| Opslaggeheugen | 32 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | LCD |
| Schermdiagonaal | 2,4 inch |
| Schermresolutie | 320x240 |
| Pixeldichtheid | 167 ppi |
| Touchscreen |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 3,2 MPixel |
| Digitale zoom | 3 x |
| Gesprekstijd | 20 uur |
| Stand-by tijd | 504 uur |
| Accucapaciteit | 1.200 mAh |
| 2G | |
| 3G | |
| 5G | |
| Edge | |
| GPRS | |
| HSDPA | |
| HSUPA | |
| UMTS | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 3.0 |
| Lengte | 114 mm |
| Breedte | 50 mm |
| Dikte | 12,5 mm |
| Gewicht | 102 gram |
| Kleur | Zwart |
| MMS | |
| SMS | |
| GPS | |
| Notities | |
| Trilfunctie | |
| FM-radio |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) | |
| Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) | |
| Generic Audio/Video Distribution Profile (GAVDP) | |
| Hands-Free Profile (HFP) | |
| Headset Profile (HSP) | |
| Object Push Profile (OPP) | |
| Phone Book Access Profile (PBAP, PBA) | |
| Serial Port Profile (SPP) | |
| Service Discovery Application Profile (SDAP) | |
| SIM Access Profile (SAP, SIM, rSAP) | |
| Video Distribution Profile (VDP) |
| mp3 | |
| wav | |
| wma |
| 3GP | |
| MPEG 4 |
| SKU | A00011855 | |
| EAN | 6438158580435, 6438158579392 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 3 maart 2014 |