Nokia 3310 (dual sim) Red
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
| Schermdiagonaal | 2,4 inch |
| Schermresolutie | 320x240 |
| Cameraresolutie (achter) | 2 MPixel |
| 5G |
| Werkgeheugen | 16 MB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermdiagonaal | 2,4 inch |
| Schermresolutie | 320x240 |
| Pixeldichtheid | 167 ppi |
| Touchscreen |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 2 MPixel |
| Flitser |
| Gesprekstijd | 22,1 uur |
| Stand-by tijd | 744 uur |
| Accucapaciteit | 1.200 mAh |
| 3G | |
| 5G | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 3.0 |
| Lengte | 115,6 mm |
| Breedte | 51 mm |
| Dikte | 12,8 mm |
| Kleur | Rood |
| mp3 |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | A00028117, NO3310DS-O, MT000737 | |
| EAN | 6438409600509 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 13 juni 2017 |