Prijsverloop
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
Specificaties
Belangrijkste specificaties
| Opslaggeheugen | 0,5 GB |
| Schermdiagonaal | 3,2 inch |
| Schermresolutie | 640x360 |
| Cameraresolutie (achter) | 5 MPixel |
| 5G |
Besturingssysteem
| Besturingssysteem | Symbian |
Geheugen
| Werkgeheugen | 250 MB |
| Opslaggeheugen | 0,5 GB |
| Geheugenkaartlezer |
Beeldscherm
| Schermdiagonaal | 3,2 inch |
| Schermresolutie | 640x360 |
| Pixeldichtheid | 229 ppi |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Touchscreen | |
| Tweede scherm |
Processor
| Snelheid cluster 1 | 1.000 MHz |
Camera
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 5 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Digitale zoom | 4 x |
| Flitser | |
| Autofocus |
Toestel
Accu
| Gesprekstijd | 455 uur |
| Stand-by tijd | 455 uur |
| Accucapaciteit | 1.110 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
Connectiviteit / Netwerk
| 2G | |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Edge | |
| GPRS | |
| HSDPA | |
| HSUPA | |
| UMTS | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.1 + EDR |
Uiterlijk
| Lengte | 111 mm |
| Breedte | 54 mm |
| Dikte | 14 mm |
| Gewicht | 93 gram |
| Kleur | Zwart |
Functionaliteit
| MMS | |
| SMS | |
| GPS | |
| Proximity sensor | |
| Muziekspeler | |
| Agenda | |
| Calculator | |
| Takenlijst | |
| Trilfunctie | |
| FM-radio |
Ondersteunde Bluetooth profielen
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) |
Audioformaten
| aac | |
| mp3 | |
| wma |
Videoformaten
| 3GP | |
| h.264 | |
| MPEG 4 |
Productcodes
| SKU | 002X1K3 | |
| EAN | 6438158357082 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 21 september 2011 |