Nokia 5800 Xpress Music Blue
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opslaggeheugen | 8 GB |
| Schermdiagonaal | 3,2 inch |
| Schermresolutie | 640x360 |
| Cameraresolutie (achter) | 3,2 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Symbian |
| Werkgeheugen | 81 MB |
| Opslaggeheugen | 8 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermdiagonaal | 3,2 inch |
| Schermresolutie | 640x360 |
| Pixeldichtheid | 229 ppi |
| Touchscreen | |
| Tweede scherm |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 3,2 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Tweede camera (voor) | |
| Digitale zoom | 4 x |
| Autofocus |
| Model type | Bar |
| Volwaardig toetsenbord | |
| Koptelefoon aansluiting (3,5mm jack) |
| Gesprekstijd | 8,8 uur |
| Stand-by tijd | 406,2 uur |
| Accucapaciteit | 1.320 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 2G | |
| 3G | |
| 5G | |
| Edge | |
| GPRS | |
| UMTS | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.0 + EDR |
| Lengte | 111 mm |
| Breedte | 51,7 mm |
| Dikte | 15,5 mm |
| Gewicht | 109 gram |
| Kleur | Blauw |
| MMS | |
| GPS | |
| Java | |
| Muziekspeler | |
| Agenda | |
| Calculator | |
| Notities | |
| Takenlijst | |
| Trilfunctie | |
| FM-radio |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) | |
| Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) |
| aac | |
| mp3 | |
| wav | |
| wma |
| 3GP | |
| MPEG 4 | |
| WMV |
| SKU | 002L0P2 | |
| EAN | 6417182066436 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 15 juli 2009 |