Nokia 6600 Slide Black
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opslaggeheugen | 4 GB |
| Schermdiagonaal | 2,2 inch |
| Schermresolutie | 320x240 |
| Cameraresolutie (achter) | 3,2 MPixel |
| 5G |
| Werkgeheugen | 20 MB |
| Opslaggeheugen | 4 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermdiagonaal | 2,2 inch |
| Schermresolutie | 320x240 |
| Pixeldichtheid | 182 ppi |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 3,2 MPixel |
| Flitser |
| Gesprekstijd | 4 uur |
| Stand-by tijd | 340 uur |
| Accucapaciteit | 1.000 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 2G | |
| 5G | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.0 + EDR |
| Lengte | 90 mm |
| Breedte | 45 mm |
| Dikte | 14 mm |
| Gewicht | 110 gram |
| Kleur | Zwart |
| mp3 |
| SKU | 002J4J0 | |
| EAN | 6438158006973 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 1 juli 2009 |