Nokia 6700 Gold
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opslaggeheugen | 8 GB |
| Schermdiagonaal | 2,2 inch |
| Schermresolutie | 320x240 |
| Cameraresolutie (achter) | 5 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Symbian |
| Werkgeheugen | 170 MB |
| Opslaggeheugen | 8 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermdiagonaal | 2,2 inch |
| Schermresolutie | 320x240 |
| Pixeldichtheid | 182 ppi |
| Touchscreen | |
| Tweede scherm |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 5 MPixel |
| Digitale zoom | 4 x |
| Flitser | |
| Autofocus |
| Gesprekstijd | 8 uur |
| Stand-by tijd | 300 uur |
| Accucapaciteit | 960 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 2G | |
| 3G | |
| 5G | |
| Edge | |
| GPRS | |
| HSDPA | |
| HSUPA | |
| UMTS | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.1 + EDR |
| Lengte | 109,8 mm |
| Breedte | 45 mm |
| Dikte | 11,2 mm |
| Gewicht | 116,5 gram |
| Kleur | Goud |
| MMS | |
| SMS | |
| GPS | |
| Exchange synchronisatie | |
| Java | |
| Muziekspeler | |
| Agenda | |
| Calculator | |
| Takenlijst | |
| Trilfunctie | |
| FM-radio |
| Headset Profile (HSP) |
| aac | |
| mp3 | |
| wma |
| 3GP | |
| MPEG 4 |
| SKU | 002Q4H9 | |
| EAN | 6438158166486 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 8 februari 2010 |